Žiju

23. ledna 2009 v 16:17 | A-ra-gorn |  Tak jde čas
Pro některé dobrá, pro některé špatná správa - neumřel jsem:-)

Jen se mi sem prostě nechtělo psát...

Leden tak nějak... plyne. Začátek byl docela hektickej, co se týče školy, hlavně díky výrobě, tisku a prezentaci mapy velikosti A1 na Tematickou kartografii. Všechno se povedlo, jak mělo, takže se mě zápočtový test netýkal.
Chybělo málo, abych zažil vlakovou nehodu přímo na hradeckém nádraží. Hned první lednové pondělí. Rychlíky z Trutnova a Letohradu do Prahy v Hradci mění lokomotivy a ráno i připojují další vagóny. Běžná rutina, čekám, až výměna proběhne a můžu si tak vlézt do naprosto prázdného vagónu. Když však kolem mě lokomotiva s vagonem projížděla, aniž by brzdila, zbystřil jsem a vzápětí rána jak z děla. V nějaké 25kilometrové rychlosti narazil jeden vagón do druhého. Naštěstí to nárazníky pobraly a nic se nestalo, kromě vylítnutých sedaček toho vagónu, který jel. Nějaká holka v tom prvním stojícím vagónu prý blbě spadla, ale nikdo nevystupoval, nic se nedělo, tak snad ok. Jen kvůli tomu všemu vzniklo asi 10minutové zpoždění. Jediným viditelným následkem tak byl chybějící sníh na střechách vagónů tohoto vlaku:-)
Začal jsem průběžně sledovat seriály, co jsem si pořídil pod stromeček. Všechny 4 řady Star Trek: Enterprise jsou za mnou, teď jsem najel na Star Trek: The Next Generation a blížím se ke konci první řady.
Zvýšilo se mi sportovní vyžití, kromě futsalově-saunového pondělí mi přibyly i úterní večery ve znamení dvou hodin fotbalu na umělce (hned vedle dolní stanice lanovky na Petřín) a čtvrteční večery na snad zázrakem ještě stojícím zimáku na Štvanici, kde chodíme na hodinu hrát hokej. Takže pohybu mám dost:-)
Samozřejmě pokračuje i extraliga, takže proběhlo několik výjezdů (Sparta, Vítkovice, Litvínov, Slavia, Znojmo). K nim nic psát nebudu, už by to stejně nebylo aktuální a obecně se nic moc nedělo. Něco málo řeknou fotky.
Fotky: Sparta, Vítkovice, Litvínov, Znojmo. Ze Slavie fotky nejsou.
No a samozřejmě začalo zkouškové... Uvidíme, jak dopadne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivusha Ivusha | Web | 24. ledna 2009 v 23:23 | Reagovat

Sakra, ten Star trek...:-)) Njn, dala bych si říct:D

Jinak - gratulace k mapě;-) A koukej se ozývat častěji*hubující*:-)

2 A-ra-gorn A-ra-gorn | 25. ledna 2009 v 0:48 | Reagovat

Ivusha: Že to říkáš zrovna ty :D A k té první věci - nabízel jsem ti, že ti to vypálím;-)

3 Džína Džína | 31. ledna 2009 v 13:29 | Reagovat

Jak jako fotky ze Slavie nejsou? Jediný trochu "zajímavý", smích. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama